Chanbara open



Registrace / Registration

Seznam závodníků / List of competitors

# Jméno a příjmení
Name & Lastname
Název klubu
Team name
Pohlaví
Gender
Kategorie
Category
Disciplíny
Disciplines
1 MIKITA SASLOUSKI BELARUS FEDERATION SPOCHAN (BELARUS) Muž Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
2 VALIANTSIN KHRAPAVITSKI BELARUS FEDERATION SPOCHAN (BELARUS) Muž Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
3 Roman Glončák Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
4 Veronika Vakošová Chanbara Trenčín (Slovensko) Žena Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
5 Laura Dávidová Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Žena Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
6 Anna Walterová Hansoo Mělník (Czech republic) Žena Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
7 Barbora Hlavsova Hansoo Mělník (Czech republic) Žena Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free
8 Jiří Beránek Hansoo Mělník (Czech republic) Muž Junioři Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
9 Ondřej Čula Skanbara Teplice (ČR) Muž Junioři Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
10 Jan Blaschke TKD Kelti Beroun (Česká republika) Muž Junioři Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
11 Martina Babáková Taehan Protivín (ČR) Žena Junioři Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
12 Petr Ouda Taehan Protivín (ČR) Muž Junioři Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
13 KIRYL STRALTSOU BELARUS FEDERATION SPOCHAN (BELARUS) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
14 VERA LACH BELARUS FEDERATION SPOCHAN (BELARUS) Žena Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
15 VIKTORYIA SHAMOVICH BELARUS FEDERATION SPOCHAN (BELARUS) Žena Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
16 Timotej Kucharovic Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
17 Lukáš Kurek Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
18 Tomáš Kuvik Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
19 Vojtěch Beneš Hansoo Mělník (Czech republic) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
20 Kryštof Parůžek Skanbara Teplice (ČR) Muž Kadeti Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
21 Lucie Vopatová Skanbara Teplice (ČR) Muž Kadeti Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
22 Zdeněk Blažejovský Skanbara Teplice (ČR) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
23 Nikola Zobalová Taehan Protivín (ČR) Žena Kadeti Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
24 Maksym Olashyn Team Knights (Czech republic) Muž Kadeti Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
25 Matej Fedor Žilinskí draci - CHANBARA (Slovensko) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
26 Šimon Bukovinský Žilinskí draci - CHANBARA (Slovensko) Muž Kadeti Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
27 Daniel Mitrev Chanbara Trencin (Slovensko) Muž Muži Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Choken tate
28 Ján Špaček Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Muži Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Choken tate
29 Lukáš Bosák Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Muži Kihon dosa, Tate kodachi, Choken free, Choken morote, Choken tate
30 Tomáš Vakoš Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Muži Kihon dosa, Tate kodachi, Choken free, Choken tate, Nito
31 Ladislav Lassak Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Muži Tate kodachi, Choken morote, Nito
32 Tibor Figei Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Muži Kihon dosa, Tate kodachi, Choken tate
33 Jan Hlavsa Hansoo Mělník (Czech republic) Muž Muži Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Nito
34 Vojtěch Limprecht Hansoo Mělník (Czech republic) Muž Muži Kihon dosa, Choken free, Choken morote, Choken tate, Nito
35 Jonáš Řebíček Skanbara Teplice (ČR) Muž Muži Kodachi, Choken free, Choken morote, Nito
36 Martin Parůžek Skanbara Teplice (ČR) Muž Muži Choken free, Choken morote, Choken tate, Nito
37 Matěj Janulek Sokol Frýdek-Místek (CZ) Muž Muži Kodachi, Choken morote, Choken tate, Nito
38 Michal Mlkvík Sokol Frýdek-Místek (CZ) Muž Muži Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Choken morote
39 Václav Vašek Sokol Frýdek-Místek (CZ) Muž Muži Tate kodachi, Choken free, Choken tate, Nito
40 Jo Eunsung Spochan Budapest (Hungary) Muž Muži Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Nito
41 Jakub Zelenka Team Knights (Czech Republic) Muž Muži Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Nito
42 Jan Flídr Team Knights (Czech Republic) Muž Muži Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Choken tate
43 Pavel Pospíšek Team Knights (Czech republic) Muž Muži Kihon dosa, Tate kodachi, Choken free, Choken morote, Choken tate
44 Martin Kára Team knights (Česká republika ) Muž Muži Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Nito
45 Krzysztof Jerzykowski Warsaw Chanbara Center (Poland) Muž Muži Tate kodachi, Choken morote, Choken tate, Nito
46 Michał Piotrkowicz Warsaw Chanbara Center (Poland) Muž Muži Choken free, Choken morote, Choken tate, Nito
47 Michał Polak Warsaw Chanbara Center (Poland) Muž Muži Kodachi, Choken free, Choken morote, Nito
48 Piotr Piszczek Warsaw Chanbara Center (Poland) Muž Muži Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
49 MARYIA TATARYNAVA BELARUS FEDERATION SPOCHAN (BELARUS) Žena Ženy Kihon dosa, Kodachi, Choken free, Choken tate, Nito
50 Eva Bosáková Chanbara Trenčín (Slovensko) Žena Ženy Kihon dosa, Kodachi, Choken morote, Choken tate, Nito
51 Barbora Vostárková Skanbara Teplice (ČR) Žena Ženy Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Choken morote
52 Veronika Holzknechtová Skanbara Teplice (ČR) Žena Ženy Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Nito
53 Jana Golková Sokol Frýdek-Místek (CZ) Žena Ženy Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Choken tate
54 Viktorie Kocichová Sokol Frýdek-Místek (CZ) Žena Ženy Choken free, Choken morote, Choken tate, Nito
55 Erika Rapai Spochan Budapest (Hungary) Žena Ženy Kihon dosa, Tate kodachi, Choken free, Choken morote, Nito
56 Josefína Falladová Team Knights (Česká Republika) Žena Ženy Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Nito
57 Diana Čomorová Žilinskí draci - CHANBARA (Slovensko) Žena Ženy Kihon dosa, Kodachi, Choken free, Choken morote, Nito
58 Patrik Kucharovic Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Žáci Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
59 Richard Kušnír Chanbara Trenčín (Slovensko) Muž Žáci Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
60 František Bohó Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Žáci Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
61 Lukáš Černák Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Žáci Kihon dosa, Kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
62 Matej Gregorec Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Žáci Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
63 Samuel Gonda Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Muž Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
64 Shanon Baňová Falcon TKD KLUB Rimavská Sobota (SLOVENSKO) Žena Žáci Kihon dosa, Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
65 Adéla Zobalová Taehan Protivín (ČR) Žena Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
66 Jiří Jáchym Melichar Taehan Protivín (ČR) Muž Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
67 Matěj Hudák Taehan Protivín (ČR) Muž Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
68 Nella Kalíšková Taehan Protivín (ČR) Žena Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
69 Ondřej Hudák Taehan Protivín (ČR) Muž Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
70 Štěpán Mekuta Taehan Protivín (ČR) Muž Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi
71 Jan Widtman Team Knights (Czech republic) Muž Žáci Kodachi, Tate kodachi, Choken free, Kodachi + kodachi